Muzyczne życzenia świąteczne od Pomerania Brokers

Przez jeden dzień niech miasto pachnie czekoladą…

Jeśli stęskniliście się już za białymi świętami i zaśnieżonymi placami przygotowaliśmy specjalnie dla Was „Śnieżną Pastorałkę”! Świąteczny utwór wyśpiewany przez młodych i utalentowanych artystów zabiera nas w podróż po Szczecinie pełnym magicznych miejsc i momentów. Pomerania Brokers jest mecenasem świątecznego utworu.

„Śnieżną Pastorałkę” wykonują młodzi i bardzo zdolni wokaliści: Kornelia Sadowska – uczennica szkoły podstawowej i licealista Bartosz Żugaj, którzy na co dzień szlifują swój talent w Studiu Wokalnym Damiana Wójcika. Towarzyszą im równie zdolne dzieci ze szkoły „Muzyczny Dom” w Grzędzicach, które pięknie wyśpiewały wpadającą w ucho melodię. Za stronę muzyczną oraz kompozycję utworu odpowiada Krzysztof Baranowski, a autorką tekstu jest Anna Ołów Wachowicz. 

Scenerię do „Śnieżnej Pastorałki” stworzono w szczecińskiej Willi Lentza, której zapierające dech wnętrza oraz dekoracje przygotowane przez Katarzynę Banuch idealnie oddają ducha Świąt. 

Gośćmi specjalnymi pastorałki są Prezydent Szczecina, Piotr Krzystek oraz znani szczecinianie: Hania Beza – Szczecińska Beza, Aleksandra Hopke – Hoca Candle, Monika Szymanik – Kamienica w Lesie i Radosław Janukiewicz. 

Pastorałka powstała pod Mecenatem Miasta Szczecin oraz we współpracy z Willą Lentza. Patronem medialnym akcji jest Szczeciner.pl

Zapraszamy do wspólnego śpiewania!

Udostępnij wpis

Share on facebook
Share on linkedin

Zobacz podobne wpisy