Nowy rok, nowe możliwości – Refleksje na temat 2023 roku w Pomerania Brokers

Początek nowego roku jest zwykle czasem na podsumowanie istotnych wydarzeń z roku poprzedniego. W przypadku Pomerania Brokers wyjątkowe miejsce w 2023 roku zajmuje intensyfikacja naszych relacji z londyńskim rynkiem ubezpieczeń, w szczególności z naszymi przyjaciółmi z Lloyd’s oraz Miller Insurance Services. Przedstawiciele Pomerania Brokers mieli zaszczyt uczestniczyć w wielu spotkaniach, w tym w czterech eventach organizowanych przez Lloyd’s Insurance Company, które odbyły się w Londynie oraz w Brukseli.

Podczas tych inspirujących spotkań, nasza firma miała niepowtarzalną okazję poszerzania horyzontów w zakresie najbardziej specjalistycznych rozwiązań ubezpieczeniowych i reasekuracyjnych. Dzięki udziałowi naszych przedstawicieli w wydarzeniach Q2, Q3 i Q4, mogliśmy zanurzyć się w dynamicznej atmosferze branży, zdobywając nie tylko wiedzę, ale także cenne doświadczenia z całego świata.

Podczas tych eventów mieliśmy okazję zbadać między innymi niuanse rynku niemieckiego, co jest dla naszej firmy niezwykle cenne. Ale to jeszcze nie koniec, gdyż spojrzenie z rynków włoskiego i hiszpańskiego dostarczyły nam niezliczonych inspiracji i pomysłów, które będziemy chcieli w tym roku wykorzystać pracując z naszymi polskimi Klientami. 

Dziękujemy Lloyd’s za zaproszenie i możliwość bycia częścią tego wszystkiego! Liczymy na dalsze wzmacnianie współpracy i jeszcze więcej takich spotkań, które niewątpliwie pozwolą nam nie tylko utrzymać, lecz także poszerzyć naszą pozycję na polskim rynku.

Nie możemy się już doczekać pierwszego tegorocznego eventu Lloyd’s Europe Q1 Townhall, który odbędzie się 5 marca 2024 roku. Wierzymy, że będzie to kolejna okazja do zdobycia nowych perspektyw i umocnienia relacji z naszymi partnerami. 

PS. Dodatkowo niebawem podzielimy się z Państwem relacją z innego międzynarodowego eventu, w którym Pomerania Brokers będzie uczestniczyć jako jedyny broker z Polski! 

Udostępnij wpis

Share on facebook
Share on linkedin

Zobacz podobne wpisy