Pomerania Brokers wzięła udział w Lloyd’s Q2 European Townhall

Pomerania Brokers z przyjemnością uczestniczyła w Londynie w ostatnim Q2 European Townhall zorganizowanym przez Lloyd’s Insurance Company w środę 8 maja 2024 roku. To prestiżowe wydarzenie obejmowało wnikliwe prezentacje, w tym kompleksowy przegląd rynku irlandzkiego przez Eamonna Egana, Country Managera w Irlandii.

Nasz udział w takich wydarzeniach podkreśla zaangażowanie Pomerania Brokers w utrzymywanie się w czołówce branży ubezpieczeniowej. Spotkania te oferują nieocenione możliwości poznania najnowszych trendów rynkowych i budowania istotnych relacji, które napędzają naszą działalność.

Ponadto jesteśmy dumni z naszych ciągłych wysiłków na rzecz rozwoju talentów naszych pracowników. Kilku naszych stażystów uczestniczyło w tym roku w wydarzeniach Townhall, zdobywając doświadczenie w zakresie dynamicznych i rozwijających się perspektyw kariery w sektorze ubezpieczeń. To doświadczenie zachęca ich do wytrwałości i doskonalenia się na drodze zawodowej.

Serdecznie dziękujemy Lloyd’s za zorganizowanie tych wzbogacających wydarzeń. Pomimo postępu technologicznego, wartość bezpośrednich spotkań pozostaje niezrównana. Z niecierpliwością czekamy na kontynuację naszego aktywnego uczestnictwa w takich międzynarodowych forach, jeszcze bardziej ulepszając naszą ofertę usług dla naszych cenionych Klientów.

Bądź na bieżąco, aby uzyskać więcej informacji na temat międzynarodowych aktywności Pomerania Brokers.

Udostępnij wpis

Share on facebook
Share on linkedin

Zobacz podobne wpisy