Pomerania Brokers wspiera hiszpański turniej padla w Warszawie!

Z przyjemnością ogłaszamy nasze zaangażowanie w organizację turnieju padla ¡Hola Padel!, który odbędzie się 25 maja. Niezwykła atmosfera spotkania ludzi różnych narodowości i branż sprawia, że jest to wydarzenie, którego nie można przegapić!

Zaplanowany na cały dzień turniej będzie składać się z dwóch części. Pierwsza, rozgrywana od godziny 10:00 do 13:00, to Americano – forma gry, która integruje uczestników i zapewnia świetną zabawę. Druga część dla bardziej wymagających i zaawansowanych, to turniej w parach, gdzie każdy mógłby pokazać swoje umiejętności wraz z wybranym partnerem. Wśród uczestników znajdą się nie tylko przedstawiciele hiszpańskiej społeczności w Polsce, ale także osoby z Polski, Meksyku, Włoch i innych krajów.

Po zakończeniu pierwszej części organizatorzy przewidują przerwę na obiad oraz liczne atrakcje dla dzieci i dorosłych. Celem eventu jest stworzenie autentycznej hiszpańskiej atmosfery w Warszawie, serwując pyszności jak Paella, oferując hiszpańskie produkty oraz organizując animacje dla najmłodszych.

Jesteśmy dumni z możliwości wsparcia tego wyjątkowego wydarzenia. Pomerania Brokers aktywnie współpracuje z organizatorami, oferując nie tylko wsparcie finansowe, ale również pomoc w promocji oraz dostarczenie różnego rodzaju materiałów reklamowych dla uczestników. Dzięki naszemu zaangażowaniu, turniej padla ma szansę stać się niezapomnianym wydarzeniem dla wszystkich uczestników. Czekamy na Ciebie na turnieju padla!

Udostępnij wpis

Share on facebook
Share on linkedin

Zobacz podobne wpisy