Pomerania Brokers Sp. Z o.o.

Firma bazująca na wieloletniej tradycji i bogatym doświadczeniu, nastawiona na ciągłe doskonalenie umiejętności i dostosowywanie do specyficznych i indywidualnych potrzeb swoich klientów.

Działamy na polskim rynku usług brokerskich w zakresie ubezpieczeń od ponad 20 lat.

Rozpoczęliśmy działalność w 1993 roku jako Biuro Doradztwa i Pośrednictwa Ubezpieczeniowego i od tego czasu funkcjonujemy z sukcesami na rynku usług brokerskich.

W związku z intensywnym rozwojem firmy podjęliśmy proces rejestracji spółki z ograniczoną odpowiedzialnością Pomerania Brokers, która w styczniu 2009 roku stała się sukcesorem dorobku Biura oraz przejęła jej portfel Klientów.

Specjalizujemy się w zaawansowanych i dedykowanych programach ubezpieczeniowych dla podmiotów publicznych, firm z branży budowlanej, wydobywczej, energetycznej, jednostek służby zdrowia, a także dla małych i średnich przedsiębiorstw o różnych profilach działalności. Nasi wieloletni Klienci cenią w szczególności indywidualne podejście do ich potrzeb oraz wysoki profesjonalizm świadczonych usług.

O poziomie i jakości świadczonych przez naszą Spółkę usług świadczy również opracowany i wdrożony w 2000 roku autorski program kompleksowego ubezpieczenia gminy zrealizowany we współpracy z Gminą Miasto Szczecin oraz program kompleksowego ubezpieczenia województwa.

Działania te posłużyły za wzór do wdrożenia podobnych programów w całej Polsce.

Nasza firma to zespół doświadczonych pracowników, posiadających wykształcenie głównie prawnicze i ekonomiczne. Stale współpracujemy ze specjalistami, będącymi wiodącymi autorytetami w dziedzinie oceny ryzyka ubezpieczeniowego, prawa zamówień publicznych, energetyki, budownictwa czy budowy maszyn.

Dzięki stałej współpracy z warszawską kancelarią adwokacką, doktorem nauk prawnych Katedry Prawa Cywilnego Uniwersytetu Łódzkiego oraz innymi kancelariami i uczelniami wyższymi, w ramach świadczonych usług zapewniamy naszym Klientom maksymalne bezpieczeństwo prawne proponowanych rozwiązań, a w razie sporów wsparcie procesowe.

Nasza kadra podlega regularnym szkoleniom, zarówno w zakresie przepisów powszechnie obowiązujących, jak i w zakresie ofert na rynku ubezpieczeń.